תולדות הלשכה

הקמת הלשכה

 

לשכת נחשון מס' 1 הוקמה בתאריך 20 לנובמבר, שנת 6012AL. זו הלשכה הראשונה שהוקמה במסגרת הלשכה הגדולה ירושלים, ומאז ועד היום זוהי הלשכה בעלת ממוצע הגילאים הצעירים ביותר במסדר, השואפת להוביל את תפיסת הנאורות והלמידה בקרב אחי הלשכה, ברוח פילוסופיית הבנייה החופשית וחוקת המסדר.

נשיאי הלשכה

 

האח המ.מ. משה אקסלרוד

נשיא מייסד של לשכת נחשון

20.11.2012 - 25.12.2012

 

האח המ.מ. אילן הרשטיין

נשיא לשכת נחשון

 25.12.2012 - 10.3.2015

 

האח המ.מ. לירן רנרט

נשיא לשכת נחשון

10.3.2015 - 9.5.2017

 

האח המ.מ. איתן חיימוביץ'

נשיא לשכת נחשון

9.5.2017 - 1.12.2020

 

האח הנ. עמיחי פרץ קלופשטוק

נשיא לשכת נחשון

1.12.2020 - היום

יקירי הלשכה

 

האח המ.מ. עובד כהן

חירות | אחווה | שוויון | השכלה | צדק | צדקה | אמת